Поклопац кабла и кућиште за пинпост

 • Прилагођени црвени/сиви висококвалитетни поклопац високонапонског кабла

  Прилагођени црвени/сиви висококвалитетни поклопац високонапонског кабла

  термоскупљајућа цев кабловска спојна кутија изолација мекани поклопац сабирнице

  Број модела: ОЕМ/Прилагоди

  Кућиште: силиконска гума

  Тип: Кабл/силиконски поклопац

  Сертификат: ИСО/ЦЕ/ИЕЦ/АНСИ

  боја: сива, црвена, зелена

  Материјал: силикон

  Примена: Висок напон

  Име бренда: ЕЦИ

  ОЕМ производња: прихватити

  Место порекла: Јиангки, Кина

  Паковање: Картон / палета / дрвена кутија