Исолатор Свитцх

 • Високонапонска изолација електричних пинова композитни изолатори ФПК-10/5Т20-01

  Високонапонска изолација електричних пинова композитни изолатори ФПК-10/5Т20-01

  Марка:ЕЦИ

  Модел Број:ФПК-10/5Т20-01

  Тип:Цомпосите Пин изолатор

  Материјал:Силиконска гума, композитни полимер

  Апликација:Висок напон

  Назив производа: полимерна иглаизолатор

  Боја:Греи

  Надморска висина: ≤1500 м

  Максимална брзина ветра: ≤35 м/с

  Референтни стандард: АНСИ и ИЕЦ

  Температура околине: -40°Ц~+40°Ц

  Интензитет земљотреса:: ≤8

  Материјал штапа: ЕЦРФибер гласс

  Лоцк Пин:Укључи

  Стандардно:ИЕЦ61952

  Паковање:Картон / палета/дрвена кутија

  OЕМПроизводња:прихватити

  Место порекла: Јиангки, Кина

  Лука:Шангај

 • Високонапонски прекидач за искључивање/прекидач за изолацију спољашњег типа

  Високонапонски прекидач за искључивање/прекидач за изолацију спољашњег типа

  Назив производа: изолаторски прекидач

  Место порекла: Јиангки, Кина

  Име бренда: ЕЦИ

  Број модела: ДС-15/630А

  Тип: изолаторски прекидач

  Материјал: композитни полимер, силиконска гума

  Примена: Пренос електричне енергије

  Боја: сива

  Материјал штапа: стаклена влакна

  Стандард: ИЕЦ62271-102

  Паковање: Картон / палета

  ОЕМ производња: прихватити

  Лука: Шангај

  Називна струја: 400~1250КА